Останні події

ВІДБУВСЯ "КРУГЛИЙ СТІЛ" ДО ДНЯ ПОЧАТКУ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ

Перед Днем початку Другої Вітчизняної війни 21 червня, в Житомирській телерадіокомпанії відбувся «Круглий стіл», на якому зустрілися представники влади, громадських і партійних організацій, ветерани і молодь міста. Серед запрошених був присутнім член Політичної ради партії «УДАР Віталія Кличка», Голова Житомирської обласної організації партії Раупов Рустам Бурханович.

Годинна спілкування на тему  актуальності історичних подій, які відбулися в роки Другої вітчизняної війни в сучасному світі, а саме, вивчення історії війни, написання підручників, в яких висвітлюється правда про війну та подальше впровадження історії військових років в суспільство, привело до активної дискусії між гостями.

На питання ведучого про намагання політиків та істориків переписати історію Великої Вітчизняної Війни  Рустам Раупов заявив: «Я категоричний противник переписування історії. Вона вже відбулася. Її потрібно вивчати. Чим більше різних точок зору, чим яскравіше розглядаються масиви інформації, тим легше зрозуміти хто герой, а хто антигерой. Історія - це культура українського суспільства. Ми повинні шанувати її та пишатися нею».

  21 Червня 2011 +Коментар | подобається