Останні події

У ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 66 ЗА СПРИЯННЯ СЕРГІЯ ГРЕЧАНОГО ПОЛАГОДЖЕНО ДАХИ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД СТИХІЇ

У ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 66 ЗА СПРИЯННЯ СЕРГІЯ ГРЕЧАНОГО ПОЛАГОДЖЕНО ДАХИ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД СТИХІЇ

 

      Унаслідок буревію, що пронісся Житомирщиною в ніч з 20 на 21 серпня, постраждали райони, що входять до виборчого округу № 66, зокрема Малинський та Володарськ-Волинський. Сильний вітер зніс дахи житлових будинків, і частково пошкодив покрівлі ще майже з десяток споруд, повалив багато дерев.

      Комунальні служби, не встигли відреагувати на наслідки стихії. Єдиними, хто допоміг українцям, стали активісти партії «УДАР Віталія Кличка». Саме завдяки їм, а також кандидату в народні депутати Сергію Гречаному, мешканцям постраждалих будинків було надано допомогу: полагоджено дах, а також телевізійну антену, яка загрожувала нанести значні ушкодження житловому будинку.

      «Дана ситуація ще раз доводить, що окрім порожніх гасел ніхто нічого не збирається робити. Ми ж є першими, хто запропонувли допомогу мешканцям, що постраждали від стихії. Партія «УДАР Віталія Кличка» й надалі буде робити конкретні кроки, задля реального вирішення проблем і допомоги людям», - наголосив кандидат в депутати по одномандатному виборчому округу № 66 від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гречаний.

      Вдячні мешканці висловили свою підтримку та надіслали на адресу виборчого штабу листи подяк.

  22 Серпня 2012 +Коментар | подобається