Останні події

ПАРТІЯ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПРОВЕЛА СПОРТИВНО-МАСОВЕ СВЯТО

ПАРТІЯ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПРОВЕЛА СПОРТИВНО-МАСОВЕ СВЯТО

 

24 серпня на День Незалежності України в селі Потіївка, Радомишльського району відбулось спортивно-масове свято. Захід був організований місцевим осередком політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Всі охочі мали змогу поборотися в змаганнях, перевірити свою силу духу та витримку.

Кандидат у депутати по одномандатному виборчому округу № 66 від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гречаний під час проведення змагань зазначив, що спорт відіграє найголовнішу роль у житті кожного:  «В той час, коли молодь із-за нестачі спортивних майданчиків фактично позбавлена вибору на користь спорту, ми просто не маємо права не звертати уваги на цю проблему. Тому за нашої підтримки постійно проводяться спортивні заходи, піднімаються питання щодо встановлення нових спортивних майданчиків та акцентується увага на тому, що спорт гартує тіло, а як відомо, у здоровому тілі – здоровий дух.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

Змагання з армреслінгу в двох вагових категоріях: до 80кг—перемогу святкував Мельниченко В’ячеслав; понад 80кг. – Мельниченко Сергій.

Підтягування на перекладині – переможець Козел Сергій 16 разів. Найкращий результат  показав керівник районної організації партії «УДАР» Лобас А.І. – 25 разів, який виступав поза конкурсом.

В перетягуванні канату та змаганнях з міні футболу перемогла команда ветеранів «Явір-Удар» у складі: Ходаківського Сергія, Мельниченка Андрія, Шабури Івана, Пінчука Леоніда, Науменка Олександра та Стужука Михайла.

В змаганнях з волейболу перемогу святкувала команда «Юність».

  27 Серпня 2012 +Коментар | подобається