Останні події

«ГОЛОСУВАТИ ЗА «УДАР» ПОТРІБНО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО НАШИХ ДІТЕЙ ТА МАЙБУТНЬОГО КРАЇНИ», - НАДІЯ ХОМ’ЯКОВА

 

«ГОЛОСУВАТИ ЗА «УДАР» ПОТРІБНО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО НАШИХ ДІТЕЙ ТА МАЙБУТНЬОГО КРАЇНИ», - НАДІЯ ХОМ’ЯКОВА

 

Надія Хом’якова, яка є головою Коростишівської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» є прикладом успішної жінки, яка виховує сімох дітей і водночас активно поєднує сімейні справи і партійне життя. Вже понад два з половиною роки Надія Григорівна очолює районний осередок «УДАРу», а цьогоріч її було призначено керівником Коростишівського районного виборчого штабу. Про життєві орієнтири, погляди на майбутнє, а також активну допомогу людям розповіла в своєму інтерв’ю Надія Хом’якова, текст якого пропонуємо Вашій увазі:

 

-         Пані Надіє, розкажіть, будь ласка, що саме спонукало Вас вступити до партії «УДАР Віталія Кличка»?

-         Партія «УДАР Віталія Кличка» повністю відповідає моєму світогляду та життєвим переконанням, це об’єднання людей на чолі із відомим усьому світові лідером, Героєм України Віталієм Кличко. Наше завдання - спрямовувати всі свої знання та зусилля задля розбудови соціально справедливої держави та допомагати людям. З 11 лютого 2010 року я є головою Коростишівського районного осередку, всі повнолітні члени сім’ї - четверо, (а їх всього в сім’ї Надії Григорівни 7), разом із чоловіком також є партійцями. Тому, як бачите, мені вдається поєднувати свої сімейні обов’язки із партійними справами.

-         Надіє Григорівно, не таємниця також, що Вас передусім знають і поважають в районі як мецената. Кому конкретно Ви вже встигли допомогти?

-         Знаєте, я не люблю голосних слів та заяв про меценатство. Просто з дитинства мене виховали так, що завжди потрібно допомагати людям, які цього потребують. Тож в міру своїх можливостей намагаюсь це робити. Протягом багатьох років допомагаю Коростишівському педагогічному коледжу, активно співпрацюю з благодійною організацією «Від серця до серця», допомагаю також районній бібліотеці, а віднедавна налагодила співпрацю з ветеранами Афганістану.

-         Що ж, вашу громадську діяльність можна тільки вітати. А що Ви можете побажати українцям напередодні виборів чи зможуть вони на Вашу думку щось змінити?

-         Вірю, що партія «УДАР Віталія Кличка» отримає перемогу на цих виборах і обов’язково змінить ситуацію на краще. Віталій Кличко це та людина, що своїм прикладом доводить, що віра в людину і віра в країну здатна втілити в життя наші ідеали.

 

  27 Серпня 2012 +Коментар | подобається