Останні події

ОКСАНА ПРОДАН У ЖИТОМИРІ: «ПАРТІЯ РЕГІОНІВ НЕ ОТРИМАЄ БІЛЬШОСТІ У ПАРЛАМЕНТІ…»

ОКСАНА ПРОДАН У ЖИТОМИРІ: «ПАРТІЯ РЕГІОНІВ НЕ ОТРИМАЄ БІЛЬШОСТІ У ПАРЛАМЕНТІ…»

 

29 серпня в Житомирі у конференц-залі бізнес-центру «Імперіал» підприємці Житомирщини зустрілись з головою Всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксаною Продан. Українці запам’ятали цю молоду вродливу жінку як лідера так званого «Податкового майдану», який у 2010 році змусив владу прислухатись до вимог простих людей. Сьогодні Оксана Продан кандидат у народні депутати України, п’ятий номер у списку партії «УДАР Віталія Кличка». Вона була рада побачити знайомі обличчя, багато хто з присутніх на зустрічі був на тому самому майдані підприємців. Зал був переповнений, стільців на всіх не вистачило, тому багатьом прийшлось постояти біля входу. Розмова відбулась гострою, підприємці задавали не лише приємні питання, але всі відповіді Оксани Продан були компетентними та зваженими, вони повністю задовольнили присутніх.

         «У 2010 році ми змогли захистити інтереси малого бізнесу. І ми продовжуємо захищатись, але той, хто розуміється на військовій справі знає – захист, це перший крок до поразки. Прийшов час проводити наступ на владу, треба йти у владу самім. Лише так ми зможемо справді подолати корупцію та вивести Україну з системної кризи. Лише партія «УДАР Віталія Кличка» зараз є тією політичною силою, яка пропонує не на словах, а на ділі системні зміни. На цих виборах треба не лише змінити свиней біля корита, треба прибрати саме корито!» - наголосила Оксана Продан.

         Після зустрічі з підприємцями у приміщенні обласного штабу партії «УДАР» відбулася прес-конференція за участю Оксани Продан і керівника Житомирського регіонального виборчого штабу партії «УДАР Віталія Кличко» Рустама Раупова. «Ударівці» нагадали, що відзначили День Незалежності України  конкретною справою – прибиранням міст та сіл від сміття, провівши масштабну всеукраїнську акцію «Очистимо Україну». У Житомирі активісти партії разом з місцевими мешканцями прибрали міський сквер у центрі міста.

«Коли ми почали прибирати Замкову гору, то у нас склалося враження, що до нас цього давно ніхто не робив. Ми вивезли більше 50 мішків сміття. Цією символічною акцією ми розпочали очищення України. Спочатку ми будемо чистити парки і сквери, а потім почистимо всю Україну!» - сказав Рустам Раупов.

Оксана Продан заявила, що Партія регіонів не отримає більшість у парламенті, і представники ПР знають про це. «В казначействі є розписані бюджетні витрати тільки до жовтня місяця. Є величезні суми заборгованості, які зараз бюджет напрацьовує. І в тому числі ті кредитні ресурси, які вони набирають, абсолютно не думаючи про те, що їх треба буде повертати. Така ситуація можлива лише в одному випадку – коли вони розуміють, що повертати ці кошти і розраховуватися з людьми треба буде не їм. Вони набирають все що можна, бо  розуміють, що коли прийде демократична більшість в Верховну Раду, це будуть її проблеми - наші, «ударівські» проблеми. Тільки так можна пояснити те, що робить Партія регіонів», - розповіла Оксана Продан.

Також Оксана Продан прийняла участь у запису телепередачі «Вибори - 2012» на каналі «Житомир» обласного державного телебачення, і виступила у прямому ефірі на радіостанції «Житомирська хвиля».

  29 Серпня 2012 +Коментар | подобається