Останні події

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ «УДАР» ДАРУЄ РАДІСТЬ ДІТЯМ

День знань – важлива подія у житті кожної людини. Адже вчимося ми протягом усього життя. А для школярів це особливий час, оскільки щодня вони отримують нові знання, які в подальшому стають основою для кар’єрного росту та самореалізації.

1 вересня 2012 року стало тим днем, який яскравими барвами увійшов до спогадів маленьких школярів, вони отримали винагороду за свою старанність та бажання бути всебічно розвиненими. Адже протягом 2011-2012 навчального року на території Житомирщини проходив турнір з футболу «Даруймо радість дітям», у якому брали участь і представники шкіл Радомишльського району. Зокрема, учні школи с. Вишевичі  стали переможцями турніру. За ініціативи депутата районної ради, голови Радомишльської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Лобаса отримали подарунки: грамоти та спортивний інвентар. Нагороди були вручені під час свята Першого дзвоника на урочистих лінійках у цих школах.

Кандидат у депутати до Верховної ради по одномандатному виборчому округу № 66, від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гречаний так прокоментував цю подію: «У час, коли катастрофічно не вистачає дитячих майданчиків та молодь фактично позбавлена повноцінних можливостей займатися спортом, особливу увагу потрібно звертати на тих, хто попри такі складні умови у свій вільний час робить вибір на користь спорту, а не пива і цигарок. Даний вибір потрібно вітати, а цих дітей певним чином стимулювати. Саме тому нашою партією і було відзначено переможців футбольного турніру».

Ось імена і прізвища учнів-переможців, які були нагороджені за участь у турнірі з футболу Житомирської області «Даруймо радість дітям»:

1. Онищенко Олександр Вікторович

2. Новіченко Сергій Володимирович

3. Старченко Олександр Борисович

4. Вегера Іван Вікторович

5. Маляренко Олександр Петрович

6. Мазуренко Роман Леонідович

7. Рубанчук Іван Володимирович

8. Дударенко Руслан Олегович

 

  6 Вересня 2012 +Коментар | подобається