Останні події

УКРАЇНЦІ ВДЯЧНІ ПОЛІТИЧНІЙ ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»

Раз по раз у громадську приймальню окружного виборчого штабу № 66, з центром у Малині, звертаються українці, для того, аби висловити власну підтримку, хтось прагне дізнатися новини про політичне життя, а хтось просити допомоги.

Так, у четвер, 6 вересня, до приймальні звернулася мешканка Малина, пані Надія Верес, самотня жінка-пенсіонер, яка, до слова, вже і у поважному віці (81 рік), з проханням про допомогу. Старенькій під хату привезли обрізки дров, які  вона самостійно перенести не в змозі, тож пані Надія звернулася до «ударівців» за допомогою.

 Молоді хлопці миттю відреагували та запропонували свою допомогу. Надія Верес була приємно здивована такою оперативністю та бажанням допомогти, говорить, що до кого не зверталася, всі відмовляли, а тут вона відчула справжню  допомогу не на словах, а на ділі. Пані Надія також написала подяку на адресу активістів партії «УДАР Віталія Кличка».

«Для нас є пріоритетом, використовуючи всі наші можливості допомагати людям. Це ще раз доводить, що і при нашому потраплянні до парламенту, ми виконаємо нашу програму та зробимо життя українців достойним та гідним європейських принципів та стандартів», - зазначив кандидат від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» по одномандатному виборчому округу № 66 Сергій Гречаний.

 

  6 Вересня 2012 +Коментар | подобається