Останні події

У ВІТАЛІЯ КЛИЧКА Є РЕАЛЬНІ ШАНСИ СТАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИМ ЛІДЕРОМ!

Така думка прозвучала в одного з відомих житомирських журналістів на черговому засіданні медіа-клубу «Чесно». Подискутувати у медіа-клубі зібралися житомирські журналісти і представники від різних політичних сил, а саме: кандидат в депутати по мажоритарному округу № 62 Роман Давиденко від політичної партії «УДАР Віталія Кличка», кандидати по мажоритарному округу № 67 Сидір Кізін від «Свободи» та кандидати по мажоритарному округу № 62 та 67 від партії «Україна Вперед!» Михайло Горкуша та Іван Грабар відповідно. Не дивним для присутніх та організаторів виявилася відсутність запрошених представників партії влади та членів ОВК. Єдиною, хто не проігнорував засідання, виявилася член окружної виборчої комісії № 62 Катерина Круківська.

Зокрема, на засіданні розглядались питання критеріїв громадського руху «Чесно» стосовно оцінювання кандидатів, ймовірність приходу до парламенту нових постатей, тощо. Окремою темою для обговорення стало доволі гостре питання стосовно жеребкування до окружних виборчих комісій. Нагадаю, що до складу ОВК не потрапили представники від таких відомих політичних партій, як «УДАР Віталія Кличка» та «Свобода». Натомість членами комісій стали представники невідомих та непопулярних партій, які фактично є ботами партії влади. Примітним є також і той факт, що всі про це знають, але доказів тому немає. Оскільки, як наголосила співзасновник руху «Чесно», журналіст Вікторія Сюмар, «переграти партію влади у брехні і махінаціях нереально». Також вона закликала опозиційні сили бути максимально прозорими та чесними у своїх діях.

«Я вважаю, що громадський рух чесно робить потрібну справу, я повністю підтримую ідею «прозорості» кандидата. Але, щоб не заплямувати «Чесне» ім’я, потрібно відстоювати до кінця принципи, які вони пропагують і не дозволяти політичним силам та владі використовувати та маніпулювати їхніми даними та ними самими, бути до останнього чесними і не торгувати своєю совістю», - прокоментував засідання Роман Давиденко, кандидат в народні депутати від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

 

  7 Вересня 2012 +Коментар | подобається