Останні події

«ЗУПИНИМО ЗЛОЧИННІСТЬ З «УДАРОМ!»

7 вересня в смт Романів Житомирської області відбувся захід у рамках проекту підтримки специфічних верств населення «Молодь проти злочинності» партією «УДАР Віталія Кличка».

Акція проводилася з метою надання інформації законодавчого та соціального характеру особам молодіжного віку засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням  волі та сприяння адаптації певних верств населення (осіб молодіжного віку засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі) у суспільстві, через надання відповідної інформації про об’єднання громадян та додаткові/особливі можливості.

Психолог Романівської гімназії з юридичною освітою провела лекцію-бесіду на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» та «Кримінальна відповідальність за скоєння повторного злочину» з особами молодіжного віку з 16 по 35 років засудженими до покарань, не пов’язаних з  позбавленням волі у кримінально-виконавчій інспекції Романівського району. Також надала юридичні консультації, відповіла на всі запитання присутніх.

Працівники Романівського районного штабу Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» розповіли про діяльність партії, передвиборчу програму, роздали агітаційні матеріали, буклети «Зупинимо злочинність з «УДАРом!!!» та пресу.

  11 Вересня 2012 +Коментар | подобається