Останні події

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ОЧИСТИМО МАЛИН ВІД СМІТТЯ

До громадської приймальні окружного виборчого штабу № 66, з центром у Малині, звернулись мешканці міста, з проханням допомогти у прибиранні території біля Лісотехнікому, мальовничій місцевості, на околицях міста, де малинчани та гості міста найчастіше відпочивають на природі. Позаяк, багато хто забуває золоте правило: «Насмітив - прибери». Так сталося і цьогоріч. Літній сезон «посиденьок» вже завершений, а сміття завалює тамтешні зелені краєвиди.

«Ударівці» не могли проігнорувати таке звернення і вирішили допомогти у прибиранні сміття. Кандидат у депутати по 66 виборчому округу від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гречаний заявив, що вирішить дану проблему. «Я із волонтерами наведемо лад і приберемо сміття. Адже проблема із збиранням та подальшою утилізацією твердих побутових відходів є нагальною і потребує якнайшвидшого вирішення. Саме тому, у суботу, 15 жовтня ми зберемось, аби навести лад там, де влада ігнорує вирішення нагальних проблем, що найбільше турбують мешканців виборчого округу », - наголосив Сергій Гречаний.

Нагадаємо, що громадська приймальня 66 виборчого округу постійно приймає десятки звернень від громадян і по-можливості їх вирішує. Так, минулого тижня «ударівці» допомогли старенькій бабусі перенести дрова, за що отримали подяку та вдячність від усіх мешканців, що стали свідками прояву турботи та піклування. Робота триває.

 

  12 Вересня 2012 +Коментар | подобається