Останні події

«СТАЛЕВИЙ ДРАКОН» - ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ З’ЇЗД БАЙКЕРІВ У ЖИТОМИРІ

«СТАЛЕВИЙ ДРАКОН» - ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ З’ЇЗД БАЙКЕРІВ У ЖИТОМИРІ

15 вересня Житомир став місцем щорічної зустрічі байкерів з усієї України та близького зарубіжжя, яка отримала назву «Сталевий дракон». Традиційно вони збираються для того, щоб поспілкуватись між собою, побачити нові місця, культурні пам’ятки, познайомитись з новими людьми. Треба зазначити, що східноєвропейські байкери відрізняються від своїх колег зі Сполучених Штатів Америки, які мають репутацію хуліганів та дебоширів. Поєднавши любов до потужного мотоциклу з повагою до традицій, сучасні байкери це здебільшого люди високоосвічені та культурні.

Активну участь в організації та проведенні «Сталевого дракону» прийняли члени обласного осередку партії «УДАР Віталія Кличка». Не секрет, що й самі брати Кличко полюбляють мотоспорт і симпатизують легіонерам швидкості. Голова Житомирських «ударівців» Рустам Раупов також  вже багато років і сам  їздить на власному байку  отримуючи від цього масу позитивних емоцій, тому із задоволенням прийняв участь у мотопробігу вулицями міста. За його словами, потужний байк дає можливість відчути безмежну свободу і бажання рухатись вперед. «Я вважаю, що кожен має право на самовираження і на активний відпочинок. Лише поважаючи один одного, не дивлячись на те, що всі ми різні, ми зможемо побудувати міцну країну», - зазначив Рустам Раупов.

Житомирська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличко зробила подарунок для гостей міста. Ним стало катання байкерів на катку в торговельно-розважальному центрі «Глобал», але катались вони там не на мотоциклах, а на ковзанах. Учасники байкерського зльоту «Сталевий дракон» щиро подякували за подарунок та побажали успіхів «ударівцям», а особисто Віталію Кличку на новій арені.

У неділю вранці колонна мандрівників вирушили до Бердичіва, а інші учасники поступово роз’їхалися по домівках.

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається