Останні події

«УДАР Віталія Кличка» провів акцію «Подаруй книжку!»

Не секрет, що українські бібліотеки вже давно майже не підтримуються державою, а поповнення книжкового фонду проходить при благодійній підтримці читачів, які дарують свої книжки бібліотекам. Люди, які постійно читають книжки, є інтелектуальною елітою суспільства. Але в наш час навіть дорослі, не кажучи вже про підлітків, не завжди можуть собі дозволити таку розкіш – купувати книжки в магазині. Саме тому суспільна роль бібліотек в наш час надзвичайно висока, особливо у вихованні молодого покоління. Партія «УДАР Віталя Кличка» закликала всіх небайдужих людей підтримати українські бібліотеки і оголосило збір книжок. 29 вересня, на передодні дня бібліотекаря, зібрані житомирськими активістами партії «УДАР» книжки були передані у відділ формування резервів Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки.

На заклик лідера партії «УДАР» Віталія Кличка про збір книжок для бібліотек охоче відгукнулись бердичівляни. Небайдужі мешканці Бердичева разом з «ударівцями» зібрали художню літературу, котра була передана для бібліотеки центральної районної лікарні. Поповнення бібліотечного фонду сприятиме заохоченню читачів та поглиблюватиме їх кругозір. Медичні працівники з вдячністю сприйняли благодійну акцію партії «УДАР Віталія Кличка».

           Понад 350 книг поповнили бібліотечний фонд районних бібліотек та спеціальних закладів 66 виборчого округу з центром у Малині. Саме стільки книжок було зібрано активістами політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в рамках проведення всеукраїнської акції «Подаруй книжку». Небайдужі громадяни також активно відгукнулись на заклик «ударівців» допомогти у наповненні та оновленні бібліотечного фонду та охоче приносили книжки. «Бібліотечні фонди практично не оновлюються. Державна програма «Українська книга» не виконується у повному обсязі. В ситуації, коли людина відчуває нестачу джерела знань, наша акція є як ніколи актуальною та доречною. Адже вона доводить, що спільно із громадою можна вирішити будь яку проблему. Тож відтепер районні бібліотеки отримали нові книги і вже чекають читачів», - розповів кандидат у депутати по одномандатному виборчому округу № 66 від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гречаний. Також варто зазначити, що працівники бібліотек неабияк зраділи такому подарунку та висловлювали слова вдячності на адресу політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Зібрали книжки і передали у бібліотеки також в Ружині і в Олевську.

  3 Жовтня 2012 +Коментар | подобається