Останні події

Роман Давиденко спілкується з житомирянами

Не секрет, що найефективнішим засобом пропаганди є особисте спілкування політика і громадянина.

Нагадаємо, нещодавно Роман Давиденко, кандидат в народні депутати по 62 мажоритарному округу від ПП «УДАР Віталія Кличка»,  зустрівся з житомирянами, які мешкають по вул. Космонавтів, 50-52. Він з’ясовував нагальні проблеми громади.

На цьому тижні Роман Давиденко провів ще ряд зустрічей з громадянами міста. Він декілька разів відвідав батьківські збори хорової студії «Джерельце». Спілкуючись з батьками, Роман Дмитрович зауважив, що він, як випускник цієї студії, чудово розуміє як проблеми батьків, так і самого колективу. «Безперечно, талановитих дітей потрібно підтримувати, і я зроблю для цього все можливе», - зазначив він. Зокрема, колись у дитинстві Роман разом із батьком зробили дерев’яні помости, які і досі в чудовому стані та витримали вже декілька переїздів. «Вони такі самі надійні, як і Роман Дмитрович», - каже керівник хорової студії Олена Вашчишина.

Привітно зустріли Романа Давиденко і трудові та студентські колективи Житомирського технологічного коледжу та Житомирського технологічного університету. Викладачі та студенти із зацікавленням слухали виступи Романа Дмитровича. Зокрема, Роман Давиденко закликав їх прийти на виборчі дільниці аби скористатися своїм правом на голосування. «Ми не повинні дозволяти комусь розпоряджатися нашими голосами. Ми самі обираємо своє майбутнє, тож будьмо свідомими», - наостанок зазначив він.

  5 Жовтня 2012 +Коментар | подобається