Останні події

Не проспи вибори! Будь активним!

17 жовтня у Києві відбудеться  заключний із семи молодіжних «Форумів Майбутнього 2012», що мають на меті залучити молодь та лідерів студентського самоврядування до активної участі у розбудові громадянського суспільства та впливі на владні структури. 

 До завдань форумів відносяться активізація молодіжних середовищ до свідомого голосування під час Парламентських виборів 28 жовтня, а також інформування молоді щодо результатів роботи громадянського руху ЧЕСНО та громадської кампанії  «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!».

Активними учасниками форуму стануть і представники Молодіжного Крила політичної партії «УДАР Віталія Кличка» з Житомирщини.

Що за 5 років Верховна Рада зробила для молоді? Як молодь може впливати на владу? Що можна зробити для якісного оновлення Парламенту? Які інструменти є у молодої людини для змін в Україні? Обговорити ці питання та почути думки провідних українських та міжнародних експертів зберуться більше 300 представників молодіжних громадських організацій та лідерів студентського самоврядування з різних областей України.

  16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається