Останні події

Рустам Раупов: «Інтереси країни вищі за особисті амбіції»

Сьогодні, 16 жовтня відбулась спільна прес конференція голови Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Рустама Раупова та кандидата в народні депутати від Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Геннадія Зубка.

На прес конференції було заявлено про те, що партія «УДАР Віталія Кличка» на виборах у 62-му округу міста Житомир знімає кандидата від «УДАРу» Романа Давиденка за його власною заявою, на користь Геннадія Зубка.

«Ще з самого початку передвиборчих перегонів нашою партією було запропоновано враховувати думку кожного виборця, а не приймати рішення у партійних кулуарах. Таким чином «УДАР» дійсно стоїть на проголошених  нами з першого дня існування принципах та позиціях, а саме «Бути ближче до людей». Ми самостійна, незалежна політична сила, яка здатна брати на себе відповідальність за свої дії, приймати серйозні рішення. Тим самим ми пропагуємо європейські цінності і зробимо все можливе для того, щоб наша країна стала справжньою європейською сильною державою. На виборах у мажоритарному окрузі є лише перше місце. Кілька різних соціологічних опитувань показали, що найбільшу підтримку в Житомирі має кандидат від Об’єднаної опозиції Геннадій Зубко. Ми цінуємо кожного, хто прийняв рішення голосувати за Романа Давиденка і дякуємо вам за довіру. Але зараз настав час об’єднати зусилля і всім підтримати в одномандатному окрузі № 62 Геннадія Зубка. Роман Давиденко своїм вчинком показав, що інтереси Житомира і всієї країни для нього значно вищі за особисті амбіції», - заявив Рустам Раупов.

  16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається