Останні події

В ЖИТОМИРІ ВІДБУЛАСЬ ОБЛАСНА ПОЛІТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАРТІЇ "УДАР"

На обласну конференцію прибули 30 делегатів із міських та районних Рад Житомирської області. На порядку денному були висунуті такі питання:

1. Висування кандидатів на VIII щорічний З’їзд політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

2. Узгодження та редагування списку політичної ради Житомирського обласного осередку.

3.  Різне.

В своєму виступі голова Житомирської обласної політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Раупов Рустам Бурханович звернув увагу на: концепції розвитку Житомирської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Він зазначив: «Для ефективної діяльності організації необхідна активна робота всієї команди, їх чесне та відкрите спілкування з мешканцями міста та області. Необхідно донести своїм відношенням до людей ті цілі та розробки, які можуть змінити їх життя на краще та разом з ними робити кроки до світлого майбутнього». Серед присутніх запрошених гостей був присутній Керівник апарату партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Ковальчук, який в своєму виступі висвітлив основну позицію партії в політичній діяльності країни.

«Наша політична сила складається з кожного з нас і діяльність кожного формує імідж політичної сили в цілому», - Віталій Ковальчук.

     В результаті конференції було сформовано низку напрямків практичної діяльності та визначені засоби досягнення встановлених цілей.

  14 Травня 2011 +Коментар | подобається