Останні події

РУСТАМ РАУПОВ: «НА ПЕРШОМУ МІСЦІ ДЛЯ МЕНЕ СТОЯТЬ ІНТЕРЕСИ ЛЮДЕЙ»

«Для нашої партії цей рік був доленосним. Ми досягли цілей, які ставили на початку року, сформували фракцію у Верховній Раді, створили справжню команду професіоналів і патріотів. Перші враження про роботу парламенту, на жаль, були досить сумними, однак, є і позитивні моменти. Ми знайшли спільну мову з опозицією. Нам вдалося своїми діями показати опонентам, що ми жорстко будемо відстоювати свої позиції», - поділився Рустам Раупов.

Спілкуючись з ведучим передачі Леонідом Харшаном «Звітуємо, дискутуємо, плануємо..» народний обранець повідомив, що фракцією ПП «УДАР» у Верховній Раді вже зареєстровано ряд законопроектів, зокрема і проект Закону про зняття депутатської недоторканості та зняття пільг з депутатів.

Рустам Раупов також зазначив, що робота Житомирської обласної організації Політичної партії «УДАР» продовжується, більше того, у наступному році розпочне свою роботу громадська приймальня народного депутата Рустама Раупова, про що буде повідомлено додатково.

Насамкінець народний депутат привітав житомирську громаду з новорічними святами та Різдвом Христовим: «Дозвольте побажати вам  здоров’я, домашнього затишку та достатку, і запевняю вас, що всі передвиборчі обіцянки партії будуть виконані».

 

  20 Грудня 2012 +Коментар | подобається