Останні події

На Житомирщині ситуація з мирними протестами - найкраща по Україні

Олексій Буковський, голова міської організації партії "УДАР" та Світлана Пахольчук, координатор молодіжного крила ПП "УДАР" взяли участь у засіданні круглого столу "Свобода мирних зібрань: Європейські принципи та українські реалії".

На зібранні йшлося про нинішню ситуацію з мирними протестами в Україні в цілому та на Житомирщині зокрема. Експерти Ініціативи зазначили, що у нашій області одна з найкращих ситуацій щодо мирних протестів. Адже, порівняно у з іншими регіонами, в Житомирській області у минулому році накладено лише три судові заборони на протести.

Багато проблем у цій сфері полягає в українському законодавстві, де відсутні конкретні строки повідомлення влади про мирні зібрання.

«Для нас, як організаторів масових мирних зібрань дуже важко координувати і планувати подібні зібрання, оскільки відсутні чіткі норми  та терміни подачі необхідних документів повідомлення владних структур про захід. А також немає чіткого порядку дій», - зазначив Олексій Буковський.

Організаторами круглого столу виступили Всеукраїнська Ініціатива «За мирний протест», Всеукраїнська Ініціатива «Рух державотворців», ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив».

  26 Лютого 2013 +Коментар | подобається