Останні події

УДАРІВЦІ ПІДВЕЛИ ПУДСУМКИ НА VIII З’ЇЗДІ ПАРТІЇ

        Ефір був присвячений VIII З'їзду партії «УДАР», який відбувся 11 червня цього року.        Основні питання ефіру обговорювались стосовно програми партії, новим напрямкам роботи партії, актуальності поставлених завдань та цілей.

 Рустам Раупов затвердив, що: «У житті будь-якої політичної сили З'їзд партії є історичною подією, місцем, де однодумці зустрічаються для вирішення кардинальних питань. І саме на таких заходах більш висвітлюються головні події та завдання, які зможуть направити партію на вірний, чесний та перспективний напрямок роботи, спрямований до людей. Програма партії, - на його думку, - мала як еволюційний та інноваційний, так і революційний характери. А це і є основний результат початкової роботи партії в цілому».

Як зазначив Ярослав Лагута: «Програма була написана людьми з однаковими життєвими позиціями, з одними цілями, і просто, людьми професіоналами своєї справи. Тим самим, Програма партії представлена ​​з чітко вираженими позиціями і цілями. Не для ЦВК була написана ця програма, а для людей.  Ініціатива будувалася знизу, тим самим створивши основоположення нашої діяльності, яке декларується самим Лідером партії Віталієм Кличком».

Також в програмі висвітлювались питання активної роботи обласної організації за час її існування в області, а саме, політичні, благодійні  заходи. Обговорювались  заплановані заходи, в тому числі і випуск нової обласної газети.

  15 Червня 2011 +Коментар | подобається