Останні події

Головна тема другого випуску газети "УДАР Житомирщини "Європейські цінності і Україна"

Вийшов в світ другий номер випуску Житомирської обласної громадсько-політичної газети  «УДАР Житомирщини». Номер присвячений темі «Європейські цінності і Україна    як основа політичного та соціального розвитку країни».

Голова Житомирської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», член політичної Ради партії Рустам Раупов прокоментував тему номеру: «…європейські цінності – це гідне життя людей, які виходять на пенсію, це не зубожіння  студентства, це  дитячі майданчики в гарному робочому стані, це розвинуті села з наявними мешканцями, які мають гідну роботу та власне майно тощо.  Нам не потрібно шукати ці цінності в Європі, адже вони із споконвіку були в нашій країні…»

На сторінках газети читач може ознайомитись з загальними новинами партії «УДАР Віталія Кличка», інформацією про діяльність міських організацій партії в області, їх стратегія та заплановані заходи, також в випуску представлені голови міських та районних організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в Житомирській області. Окреме інтервю для газети дала Голова Житомирської міської організації партії Тетяна Шкуропат, яка повідомила про роботу партії в місці та плани на майбутнє.


В випуску об’явлено про старт фотоконкурсу «Незвідані куточки Житомирщини» приурочений до Дня міста Житомира за двома номінаціями: «Аматорське фото» і «Фото від професіонала».

  19 Липня 2011 +Коментар | подобається