Останні події

Володарськ-Волинський вітає переможців конкурсу "Посміхнсиь майбутньому"

Володарськ-Волинська районна організація політичної партії «Удар Віталія Кличка» на чолі з  Головою районної організації,  Депутатом Володарськ - Волинської районної Ради Осадчук Надією Петрівною нагородили переможців конкурсу «Посміхнись майбутньому». Переможцями районного конкурсу стали Онищук Тетяна та Костюченко Катерина з Новоборівського НВК, які отримали дипломи та приємні подарунки від Житомирської обласної організації партії. Учень Іршанської гімназії Мойсеєнко Максим став призером 2місця в області та отримав нагороду від Віталія Кличка.

Міжнародний день захисту дітей – це особливе свято, свято дитячого сміху, радості, пісень, розваг та подарунків. Володар-Волинська районна організація політичної партіїї «УДАР Віталія Кличка» в голові з, привітали дітей з функціональними обмеженнями - учасників конкурсу творчості «Повір у себе і в тебе повірять інші», дітей – сиріт  - випускників 11кл. навчальних закладів району.

Також, на районному святі «Бо світ – це ми», яке проходило в Районному Будинку Культури  солодощі отримали всі присутні діти, а переможці конкурсу малюнку на асфальті – цінні призи та подарунки. 

 

  19 Липня 2011 +Коментар | подобається