Останні події

ПІДГОТОВКА ДО 20-ОЇ РІЧНИЦЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

15 серпня 2011 року Голова Житомирської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», член Політичної ради партії Рустам Раупов на обласному телебаченні та радіомовленні привітав всіх мешканців міста Житомира та області з 20-ю річницею Дня незалежності України.

 «За ці роки наша держава пройшла великий та складний шлях. З самого першого дня, Україна почала боротися за свою незалежність і відстоювала свої інтереси заради всіх нас, заради світлого життя наших дітей і батьків. І як би складно не було, ми приймаємо всі удари долі і відвойовуємо нашу правду. Тільки від нас, залежить доля нашої Батьківщини», - заявив Рустам Раупов.

 Також вийшов спецвипуск обласної громадсько-політичної газети «УДАР Житомирщини» приурочений до 20-ої річниці Незалежності України з поздоровленням від Лідера партії Віталія Кличка.

В місті Житомирі розміщенні привітання з Днем незалежності від голови  Житомирської обласної організації на 6 зовнішніх рекламних площинах – біг-бордах.

 Планується розміщення партійних палаток по місту Житомиру та в районних центрах для роздачі агітаційних листівок, брошур та обласної громадсько-політичної газети «УДАР Житомирщини».

  16 Серпня 2011 +Коментар | подобається