Останні події

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ

7 вересня 2011 року в м. Житомир відбулося засідання круглого столу на тему: «Громадське обговорення змін до виборчого законодавства України» проведеного Всеукраїнською громадською організацією «Центр підтримки громадських ініціатив» в партнерстві з Міжнародним республіканським інститутом, за сприяння Національного фонду підтримки демократії. В даному заході прийняла участь Житомирська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в особі керівника апарату Альони Дідківської.

На круглому столі було обговорено низку проектів закону «Про вибори народних депутатів України». Зазначена історія виборчого процесу в Україні, форми проведення голосування на минулих виборах. Але головним аспектом збору стало обговорення проблемних питань запропонованого законодавчого проекту, а саме, система виборів, прохідний бар’єр і діяльність виборчих комісій всіх рівнів.

В підсумку учасниками круглого столу були складені пропозиції:

1.         Навчання кандидатів у ДВК та ТВК з обов’язковою сертифікацією.

2.         Належне фінансування ДВК і ТВК.

3.         Залишити прохідний бар’єр у 3%-му вимірі.

4.         Присутність обов’язкової чіткої програми кандидатів у народні депутати України.

 

«Я дуже рада, що нарешті створені розгалужені програми та круглі столи з інформацією про законодавчі проекти до їх затвердження. Тим самим даючи нагоду хоч якось впливати на існуючу політичну систему в країні», - прокоментувала Альона Дідківська.

  7 Вересня 2011 +Коментар | подобається