Останні події

ЖИТОМИРСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "УДАР" ПРОВЕЛА ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ЖИТОМИРЩИНИ

Протягом останнього місяця Житомирська обласна організація ПП «УДАР Віталія Кличка» провела ряд зустрічей з керівниками громадських організацій Житомирщини.

 Результатом цього спілкування 2 листопада 2011 року відбулася спільна робоча зустріч керівництва Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» на чолі з Головою Житомирської обласної організації, членом Політичної ради партії Рустамом Рауповим та головою виконкому Житомирської обласної організації партії Ярославом Лагутою з керівниками громадських організацій спілки ветеранів, військовослужбовців та воїнів афганців з приводу налагодження взаємостосунків на активну подальшу співпрацю.

«За останніми соціологічними вимірами рейтинг ПП «УДАР Віталія Кличка» зріс до четвертого місця серед всіх політичних сил України. Це є результатом злагодженої роботи кожної регіональної організації партії та усіх прихильників Віталія Кличка. Тому, саме час співпрацювати та активно діяти заради рідної Батьківщини спільно задіявши всі можливі ресурси кожного з нас», - заявив Рустам Раупов

Ярослав Лагута у своєму виступі ознайомив присутніх з новою програмою партії, зі стратегією, цілями і особливостями розвитку  політичної сили, в тому числі і на Житомирщині.

  3 Листопада 2011 +Коментар | подобається