Останні події

ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА НАРАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПП «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»

В місті Житомир 5 листопада 2011 року в приміщені конференц-залу на вул. Кафедральній, 5А відбулася обласна робоча нарада Житомирської обласної організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». На обласну нараду прибули 25  делегатів із міських та районних Рад Житомирської області, серед яких були голови міських та районних організацій та депутатський корпус від партії «УДАР Віталія Кличка» Житомирської обласної організації.

Головою виконавчого комітету був представлений звіт про роботу обласної організації та підсумки візиту Лідера партії «УДАР» Віталія Кличка в області.

Було складене планування подальшої роботи заходів та діяльності міських та районних організацій та депутатської діяльності на найближчі пів року.

Обговорювались результати семінару в м. Чернігові «Про особливості громадських слухань та міських ініціатив», результатом чого стало рішення про створення ініціативних груп по визначенню найгострішої проблематики того чи іншого регіону.

В своєму виступі голова Житомирської обласної політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Рустам Раупов наголосив: «Наша обласна організація складається з кожного з нас, а тому необхідно, щоб наші наступні  кроки були усвідомленими, чіткими, зваженими в реалізації політичної програми та діяльності партії в Житомирській області».

  5 Листопада 2011 +Коментар | подобається