Останні події

ЧЛЕНИ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА" ЖИТОМИРЩИНИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ "КРУГЛОГО СТОЛУ"

10 листопада 2011 року в місті Житомир в приміщенні конференц-залу готелю «Житомир» відбувся «Круглий стіл», який організував Громадський консорціум виборчих ініціатив, в тому числі «Комітет виборців України» на тему «Напрямки удосконалення законодавства про вибори народних депутатів України».

У даному обговоренні активну участь прийняв Голова Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка», член Політичної ради партії Рустам Раупов, який зазначив про те, що представлені результати експертних опитувань та виокремленні пропозиції даної програми чітко співпадають з програмними засадами політичної партії «УДАР».

«Виборча система України покликана гармонізувати відносини в сучасному суспільстві. Одним з яскравих прикладів актуальності зміни виборчого законодавства є позиція нашої партії про впровадження відкритих регіональних списків, з яким погоджуються і більшість експертів з даного питання. Тому, ми покликанні зробити все, що від нас залежить, щоб наша позиція була почута та впроваджена тими, хто буде приймати дані рішення», - зауважив Рустам Раупов.

  10 Листопада 2011 +Коментар | подобається