Останні події

ХТО ВИЗНАЧАЄ РОЗКЛАД РУХУ МАРШРУТНОГО ТРАНСПОРТУ – ВОДІЙ ЧИ ЗАКОН?

 

Зі слів мешканців села Клітчин Житомирського районну, водії маршрутного таксі систематично не дотримуються розкладу руху та визначеного маршруту. Місцеві жителі не одноразово інформували перевізника про погіршення умов транспортного перевезення на даному маршруті, але жодних мір прийнято ним не було.  

Ударівці Житомирщини негайно зайнялись вирішенням даного питання. Як заявила член Житомирської районної організації ПП «УДАР Віталія Кличка», депутат районної ради Юлія Давиденко: «Дана проблематика є однією з розгалужених на Житомирщині. Це суперечить пункту 147 «Правилам надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» . Таким чином, ми негайно звернулися до начальника головного управління промисловості та інфраструктури облдержадміністрації  щодо притягнення перевізника даного маршрутного транспортного засобу до адміністративної відповідальності, а також вирішити питання щодо дотримання маршруту та розкладу руху».

Даний процес відслідковується членами обласної організації партії та очікується відповідь згідно зазначеного законодавством терміну.

 

  15 Листопада 2011 +Коментар | подобається