Останні події

ВІДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ ЗІ ШВИДКІСНОГО ФІГУРНОГО ВОДІННЯ ПІД ПАТРОНАТОМ ПП «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»

4 грудня в місті Житомир на майданчику ТРЦ «Глобал UA»  відбулося змагання зі швидкісного фігурного водіння присвячений пам’яті  майстра спорту СРСР з автомобільного спорту В.А.Попова. Захід проходив під патронатом Житомирської  обласної  організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

В цілому участь взяло більше 30 осіб і 7 команд, серед  яких яскраво  проявили себе і Житомирські «ударівці».  На змаганнях свою майстерність продемонстрували не тільки спортсмени, професійні водії, але й молоде покоління та тендітна жінка, яка ввійшла в першу десятку серед тридцяти учасників.

Житомирська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяла на себе організаційні питання та забезпечила призовий фонд змагання.

Захід зібрав велику кількість житомирян та гостей міста, які з великою увагою споглядали змагання адже воно відбулося вперше за багато років. 

Спеціально до змагання був випущений випуск газети «УДАР Житомирщини» , який зміг ознайомити гостей міста з головними тезами заходу та партійною діяльністю Житомирської обласної організації.

 В своєму виступі  Рустам Раупов, голова Житомирської обласної організації ПП "УДАР Віталія Кличка", член Політради партії зазначив «Житомирська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» підтримує багаторічні традиції розвитку автоспорту на Житомирщині.  Адже головною тезою політичної сили є «ВІД УСПІХУ ЛЮДИНИ ДО УСПІХУ КРАЇНИ», тому поняття цінностей, культури та розвитку є в основі нашої партійної діяльності. Ми маємо намір і надалі підтримувати такі змагання».

  4 Грудня 2011 +Коментар | подобається