Останні події

НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ БАЙДУЖИМИ !!! РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ДОПОМОГТИ !!!

 

1 грудня в Житомирі близько 10-ої ранку в управління МНС Житомирської області поступило повідомлення про нещасний випадок, що стався на одній з вулиць обласного центру. При виході на зупинці з трамвая 81-річна жінка впала. Під колесами трамвая виявилися ноги пенсіонерки. Жінка знаходилася у стадії травматичного шоку.

Бійці МНС та медики швидкої допомоги надали бабусі першу необхідну допомогу. Але зараз вона знаходиться вкрай важкому стані. Серйозні травми, які отримала жінка (вона втратила обидві ноги, поламані ребра, проколена легеня, розбита голова), потребують дорогого лікування.

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» ДУЖЕ СПІВЧУВАЄ ТРАГЕДІЇ, ЩО СТАЛАСЯ У РОДИНІ ЦІЄЇ ЖІНКИ. В СВОЮ ЧЕРГУ ОРГАНІЗАЦІЯ НАДАЛА МАТЕРІАЛЬНУ ПІДТРИМКУ ПОСТРАЖДАЛІЙ ТА ЗАКЛИКАЄ УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ ДОПОМОГТИ В ЧУЖІЙ БІДІ.

 

Будемо дуже всім вдячні за підтримку та допомогу!

 

Ця жінка - житомирянка Семенюк Ганна Степанівна - сьогодні перебуває на лікуванні в Центральній міській лікарні №1 Житомира

Кошти можна перерахувати на рахунок дочки постраждалої:

№ 26204805540940 відкритий в АБ «Експрес-Банк», м. Київ, МФО 322959, код отримувача 2021715825, отримувач: Малиновська Зінаїда Петрівна.

Телефон Зінаїди Петрівни: 067 184 15 16

 

  7 Грудня 2011 +Коментар | подобається