Останні події

ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЖИТОМИРСЬКІ УДАРІВЦІ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ

7 грудня в Україні відзначається щорічний День місцевого самоврядування. Враховуючи велике значення інституту місцевого самоврядування для розвитку та демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності члени Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» на чолі з головою Виконавчого комітету організації Ярославом Лагутою, керівником напрямку молодіжної політики обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Світланою Пахольчук та депутатом Богунської ради, членом партії Наталею Малиновською відвідали Житомирський коледж ресторанно-туристичного бізнесу та торгівлі  провели відкриту лекцію.

Метою зустрічі представників партії зі студентами коледжу було по-перше, надання інформації про основу місцевого самоврядування в державі та в місті Житомир, по-друге, виявлення зацікавленості молоді щодо політичного життя України в цілому та діяльності партії «УДАР Віталія Кличка» зокрема.

Як наголосила Наталя Малиновська: «Місцеве самоврядування – це фундамент української демократії. Важливим питанням сьогодення є подолання загрозливої тенденції деградації місцевого самоврядування як самостійної системи самоорганізації і діяльності громадян щодо захисту своїх інтересів».

Голова виконкому обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» провів активний діалог з молоддю, в якому були розглянуті питання щодо  політичних орієнтирів сьогодення та майбутнього життя кожного з присутніх: «Ви як молоде покоління повинні зрозуміти, що саме від Вас, вашої небайдужості та конкретних дій кожного залежить яким буде завтра. Саме Ви як молодь є найбільш адаптованими до реалій сьогодення, тому тільки Ви зможете вирішувати питання життя своїх родин та країни в цілому», - зазначив Ярослав Лагута.

  7 Грудня 2011 +Коментар | подобається