Останні події

УДАРІВЦІ ЖИТОМИРЩИНИ ВІДВІДАЛИ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ, ОРГАНІЗОВАНИЙ ЖИТОМИРСЬКОЮ МОЛОДІЖНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «МІР»


27 грудня 2011 року в Житомирській державній телерадіокомпанії відбувся молодіжний форум організований Обласною Громадською Організацією «Молодь – Ініціатор Реформ (МІР)».

За запрошенням Голови громадської організації «МІР» Сергія Фореста свято відвідали представники Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» на чолі з керівником напрямку молодіжної політики партії Світланою Пахольчук.

Однією з головних тем форуму стало обговорення ролі громадських організацій та їх участі у реформуванні суспільства.

За словами УДАРівців партія «УДАР Віталія Кличка»  вболіває за розвиток молодіжних та громадських організацій в області, адже молодь – це той щабель, на який сьогодні спирається держава. Небайдужість громадських організацій суспільства є вкрай важливою.

«Молодь Житомирщини є розумною, обдарованою, спортивною та вкрай талановитою, саме це ми всі сьогодні побачили. Нам необхідно плідно співпрацювати з нею та направляти її у відповідне русло, тоді можна здолати ряд перешкод та досягнути не абияких успіхів», - наголосила Світлана Пахольчук.

Наприкінці вечора присутні могли спостерігати за яскравими показовими виступами бійців місцевих шкіл єдиноборств та популярних молодіжних колективів та виконавців.

ДО УВАГИ. Молодіжний форум - новорічний подарунок ЖОГО «МІР» усім талановитим, активним, цілеспрямованим житомирянам, які люблять рідне місто, всебічно розвиваються, прославляють Житомир на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, фестивалях, конкурсах, ведуть активний здоровий спосіб життя.

  28 Грудня 2011 +Коментар | подобається