Останні події

"ЛІТО" ДЛЯ ДІТЕЙ ЗІ СХОДУ

За ініціативою депутата Житомирської районної ради від партії "УДАР" Юлії Давиденко, днями вчителі початкових класів Житомирської міської гімназії №3 започаткували акцію по допомозі дітям, які прибули зі Сходу України. 
"Зараз в Зарічанах на базі відпочинку "Віра.Надія.Любов" занходиться 114 дітей із зони військових дій на Сході України. Ми подумали, що найкращі ліки для них - це творчість і фантазія. Цим дітям потрібна особлива увага, тому ми і вирішили провести для них творчі майстер-класи по роботі з папером на тему "Літо", - розповідає Юлія.
До творчості долучилися дітки від 6 до 10 років, але і були цікаві малята 2-4 х років, які охоче приймали участь у творчому процесі.
Дітей поділили на 6 груп, де вони пізнавали ази роботи з папером у різних техніках - квіллінгу, орігамі, паперопластики тощо. 
"І ми і діти отримали величезне задоволення від сумісного процесу. Вони нас запрошували приїхати до них ще. І ми обов"язково поїдемо! І закликаємо усіх, хто хоче долучитися до нашого проекту приєднуватися і внести трохи сонячного світла і радості у їх непросте життя", - наголошує Юлія Давиденко.
Насамкінець майстри зробили велике панно, де на загальний розсуд виставили всі свої роботи.

  21 Липня 2014 +Коментар | подобається