Останні події

УДАР ВИЙШОВ З КОАЛІЦІЇ - ПРОЦЕС ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ПАРЛАМЕНТУ РОЗПОЧАТО!

Останні події в країні створили нову суспільну реальність. Майдан, анексія Криму і війна з російськими окупантами на Донбасі сформували нову українську націю. І ця нація хоче, щоб її представляли ефективні, некорумповані, патріотичні владні інститути.

Народ України хоче, аби парламент відповідав сучасним українським реаліям, був гідним представленням народу у законодавчому органі влади. Але при нинішньому складі парламенту це абсолютно неможливо.

«Депутати від фракції регіонів та Компартії уже досить тривалий час активно розбігаються. Тим більше, що зараз вельми гостро стоїть питання про заборону компартії взагалі за підозрою у антидержавній діяльності. Це все говорить про те, що час нарешті цей склад парламенту розпустити. Тим більше, це була одна із ключових вимог Майдану. Прийняття рішень наразі у парламенті проходить з великим «скрипом». Якщо хочеш щось змінити, розпочни із себе. Тож, УДАР  вирішив почати цей процес із себе», - прокоментував вихід із коаліції народний депутат Рустам Раупов, голова Житомирської обласної організації.

 

Партія «УДАР» має на меті глибокі реформи у державі, але це скликання Верховної Ради на реформи не налаштоване. Повинні прийти нарешті ті люди, які будуть здатні проводити реформи. Досвід усіх успішних країн це доводить.

  25 Липня 2014 +Коментар | подобається