Останні події

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ 7-ГО СКЛИКАННЯ РУСТАМ РАУПОВ ЗАЯВИВ ПРО СКЛАДЕННЯ ОБОВЯЗКІВ ГОЛОВИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ "УДАР"

8 листопада, на розширеному зібранні партійного активу Житомирської обласної організації «УДАР», народний депутат Верховної ради України 7-го скликання, Рустам Раупов заявив про складення повноважень голови обласної організації політичної партії «УДАР».

У своїй короткій промові він подякував активу за плідну співпрацю та підтримку, згадав особливо важкий минулий рік, який команда пройшла пліч-о-пліч.

Зокрема, Рустам Раупов зазначив: «Сьогодні я перевернув і закрив у своєму житті сторінку «УДАРу». Ми разом з вами, партійцями, які стали мені побратимами, будували структуру обласної організації від самого початку заснування Партії, з 2010 року. Разом пройшли довгий і нелегкий шлях, включаючи Майдан, з першого по останній день. Я пишаюся тим, що на Житомирщині мі партійній квиток був під номером 1».

Також Рустам Раупов наголосив на тому, що все має свій початок і свій кінець. «Я йду з позитивним настроєм, без образ та звинувачень на жодну адресу. Проте, як людина честі, не пробачаю зради. З партійцями у нас відбулася відкрита та чесна розмова, сподіваюся ми порозумілися. До того ж я завжди поруч, організацію не полишаю і готовий прийти на допомогу при необхідності», - додав він.

 

Стосовно майбутніх планів, Рустам Бурханович запевнив, що залишається активним у політиці та наголосив, що справи завжди вагоміші за слова: «Для мене Майдан не закінчився, моя основна боротьба ще попереду. «Роби, як потрібно і буде, що має бути». У моєму житті почався новий етап. Маю честь і Слава Україні!».

  10 Листопада 2014 +Коментар | подобається