Останні події

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»

11 грудня відбулася робоча нарада обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за участю заступника голови Центрального виконавчого комітету партії Олексія Рябикіна. В роботі засідання прийняли участь голови районних та міських організацій Партії, представники молодіжного крила та депутатського корпусу.

На робочій нараді розглядалося багато питань, які хвилюють актив. Зокрема, керівництвом партії було проінформовано про основні напрямки реформування та розвитку партійної структури, нові форми та напрямки роботи.

Олексій Рябикін анонсував Житомирському активу Партії деякі проекти, які запускатимуться найближчим часом і були презентовані на ІІ депутатському форумі у Києві. Також обговорювались питання налагодження більш тісної систематичної комунікації та зворотного зв’язку між центральним апаратом та регіональними осередками з огляду на те, що Житомирську обласну організацію визначено як одну із пріоритетних для розвитку та впровадження інноваційних проектів.

 

Голова виконкому Житомирського осередку партії «УДАР» Ярослав Лагута ознайомив керівництво партії з напрацюваннями команди обласної організації та узагальнив пропозиції партійців щодо подальшого розвитку партії. В ході наради учасники сформували чітке спільне бачення стратегії розвитку обласної організації, підкресливши  монолітність команди, націленість на досягненні високих результатів в роботі, підвищення ролі первинних організацій та Обласної Ради партії, продовження активної роботи на умовах прозорості та відкритості. 

  12 Грудня 2014 +Коментар | подобається