Останні події

ЯК ОТРИМАТИ ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ НА НАВЧАННЯ?

«Наша мета – поінформувати студентів стосовно отримання можливих пільг щодо відшкодування коштів на оплату навчання. Ми наголошуємо на тому, щоб студентство знало і вміло користувалося своїми правами. Ми даємо молоді в руки інструмент і показуємо як ним користуватися.  Саме таким чином – відстоюючи свої права – ми зможемо збудувати правову державу», - зазначив Олександр Шевчук, координатор Житомирського міського Молодіжного крила «УДАРу».

Активісти роздали студентам пам’ятки із необхідними документами для оформлення знижки, а також певні умови, при яких можна (або не можна) отримати цей привілей.

 

Зокрема, у ст. 166 Податкового кодексу України визначено категорії осіб, які мають право скористатися податковою знижкою. Це громадянин України, який офіційно працює, отримує заробітну плату і сплачує податки, оплачує навчання у ПТУ чи вузі (своє чи сім’ї).
Не мають можливості скористатися цією знижкою приватні підприємці та особи, що не сплачують податок на доходи фізичних осіб при наявності офіційної зарплатні та працевлаштування.

  17 Березеня 2015 +Коментар | подобається