Останні події

ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ або ЩО ТРЕБА ЗНАТИ КОЖНОМУ

Студенти ЖДТУ з цікавістю і задоволенням слухали, задавали питання.
"Наша мета - донести елементарні речі, які можуть знадобитися будь-де і будь-коли. Особливо у сьогоднішніх реаліях. І не просто знадобитися, а врятувати чиєсь життя. Насправді матеріалу по першій допомозі багато, але коли щось трапляється, ніхто не знає що робити, всі починають панікувати. Моя мета - дати пересічній людині усвідомлення своїх можливостей і впевненість у будь-якій надзвичайній ситуації", - зазначив Олексій Буковський. 
Насамкінець зустрічі студенти ЖДТУ звернулися до організації з проханням допомогти в облаштуванні велопарковки на території вишу. 
"Ми прагнемо зробити наше місто екологічно чистим і дружнім до людей. Лише власними зусиллями та ініціативами ми можемо зробити наше місто кращим і зручнішим для проживання людей. Велосипеди – найдешевший та найбільш екологічний засіб пересування, сприяє розвитку здорового способу життя серед молоді. Ми прагнемо стати першим у Житомирі університетом з такою ініціативою і показати приклад іншим вишам Житомира та країни", - мотивують студенти. 


  25 Березеня 2015 +Коментар | подобається