Останні події

Ніколи знову

Сьогодні, у переддень відзначення Дня Примирення і Перемоги, міська організація партії «УДАР» організувала круглий стіл за участю ветеранів Другої Світової війни та Молодіжного крила Партії.

Спілкування проходило у теплій та невимушеній атмосфері. Молодь почула багато цікавих історій і спогадів від учасників бойових дій 1939-1945 років.

Один із ветеранів, Микола Григорович, поділився багатим життєвим досвідом. У своїх неповних 18 років наприкінці війни він потрапив на фронт у якості водія-механіка танка Т-34.

 «Ми повинні цінувати подвиг тих, хто віддав своє життя. Без цього неможлива перемога. Не було сімї, яка б не втратила рідних. Ідея Дня примирення дуже значна і правильна. А щодо сьогоднішньої ситуації – це трагедія нашого народу», - зі сльозами на очах зазначив Микола Григорович.

На зустрічі лунали пісні військових часів та українські військові пісні, пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

 

Голова Житомирської міської організації Олексій Буковський насамкінець зазначив, що саме завдяки самовідданості героїв тих часів ми живемо і пам’ятаємо їх подвиг.
«У ці дні ми знову повертаємося у ті роки, аби з повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у поєдинку з фашистськими загарбниками. Пам'ять про Велику Вітчизняну і Другу Світову залишається з нами як зразок мужності, самопожертви та сили духу. Низько схиляємо голови перед живими і полеглими у тій страшній війні. Дякуємо Вам і наслідуємо Ваш приклад», - підкреслив Олексій Буковський.

  7 Травня 2015 +Коментар | подобається