Останні події

В Житомирі «ударівці» відвідали Будинок маляти напередодні Дня захисту дітей

На передодні Міжнародного дня Захисту дитинства Житомирська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка»,   на чолі з Рустамом Рауповим та Ярославом Лагутой,  організували благодійну акцію в Житомирському Будинку маляти, спрямовану на підтримку дитини сироти.

Завдяки чуйності, відкритості та бажанню допомогти дітям керівництво обласної організації подарували Будинку Дитини півтори тисячі підгузників для дітей, які тут виховуються.

В своєму зверненні Рустам Раупов висловив велику подяку колективу та зазначив: «Захист дитинства та материнства є одним із провідних завдань зазначених в програмі партії. А тому необхідно допомагати в щоденній реалізації процесу соціальної адаптації кожної дитини, її повсякденного способу життя, здоров’я та умов життєдіяльності, бо це є  нашим майбутнім і це не просто слова – це життя» .

Натомість,  з великою вдячністю, Головний лікар Світлана Урсуленко у відповідь висловила: «Саме ця допомога дітям є вкрай важливою не тільки для нас, як полегшення повсякденної праці, але і для наших маленьких вихованців, як частинка збереження здоров’я маляти».

Також між учасниками та гостями було обговорено низку майбутніх заходів та благодійних акцій, які плануються реалізуватися в найближчий час. Вихованці приємно вразили гостей святковим концертом. Яскраві виступи малечі об’єднали і танцюристів, і співаків, і маленьких музикантів.

  28 Червня 2011 +Коментар | подобається