Останні події

ТРИВАЄ ПРОЦЕС ПО СТВОРЕННЮ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ГАЗЕТИ "УДАР ЖИТОМИРЩИНИ"

У Житомирі триває активна робота зі створення нової обласної-політичної газети «УДАР Житомирщини».

«УДАР Житомирщини» це не просто інформаційна газета, це майданчик для інтерактивного спілкування з читачами.

Як заявив керівник Житомирської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Рустам Раупов: «Цей засіб масової інформації буде ефективним для передачі мешканцям області того посилу, який буде нести в собі ряд громадських спілок. Ми зможемо бути ближче до них, а вони тим самим, зможуть допомагати нам йти вірними кроками до взаєморозуміння та взаємовічлевої підтримки один одного».

Дана газета буде складатися зі 16 сторінок, кожна з яких буде представляти ​​одну або декілька рубрик для певного випуску, тематика яких різнопланова та зможе задовольнити потреби читачів будь-якого вікового рівня.

Ось деякі з них: реалізація інформаційної політики, спрямованої на утвердження свободи слова, створення сприятливих умов для розвитку і поліпшення інформаційної інфраструктури у Житомирській області; інформування громадян про важливі суспільно-політичні події, висвітлення міських новин, зокрема, в галузі економіки, освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, публікація офіційних оголошень розважальної інформації. 

Розповсюдження газети буде безкоштовним, та роздаватися в окремо виділених місцях.

Газета «УДАР Житомирщини» вже отримало «Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації», серія ЖТ №99/476Р від 19.05.2011 р.

Перший випуск планується вийти в середині червня.

  10 Червня 2011 +Коментар | подобається
1    Користувачів схвалюють це
Ворона
схвалює це
30 Жовтня 2011