Останні події

ЖИТОМИРСЬКІ УДАРІВЦІ ВІДВІДАЛИ VIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З'ЇЗД ПАРТІЇ

11 червня 2011 року у Києві в приміщені Конгрес-холу  "Президент-готель Київський"  відбувся VIII З’їзд партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

 На з'їзді були присутні:

- Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко,

- заступник голови  партії Віталій Ковальчук;

- керівники міських та обласних організацій партії «УДАР»;

- делеговані представники міських та обласних організацій;

- запрошені.

На початку з’їзду відбулося нагородження переможців конкурсу шкільних творів «Посміхнись майбутньому!», яку з 21 лютого по 16 травня проводила партія «УДАР» серед учнів 8-9 класів. Лідер партії Віталій Кличко особисто вручив почесні дипломи та цінні подарунки переможцям.

«Роботи дітей викликали у мене багато емоцій. Деякі з них неможливо було читати без сліз. Конкурс вкотре підтвердив, що діти – наше майбутнє, і це дає сили рухатись далі. Без усвідомлення нашого майбутнього ми не зможемо побудувати ані партію, ані державу», – додав Віталій Кличко.

Після церемонії нагородження школярі у супроводі членів журі поїхали на екскурсію по Києву, під час якої прогулялися містом, відвідали Національний заповідник «Софія Київська» та Музей Тараса Шевченка.

Основним завданням делегатів з’їзду стало затвердження Програми партії, презентацію якої провів лідер «УДАРу» Віталій Кличко.

Виступаючи перед партійцями та запрошеними гостями, лідер «УДАРу» наголосив: «Ми не хотіли повторювати помилки тих політсил, які пропонували людям все і одразу, а насправді нічого не збиралися робити. Ми прагнемо відійти від поганої української традиції – писати програми для ЦВК та експертів. Тому у процесі розробки головного документу партії ми спиралися перш за все на досвід і традиції найсильніших європейських партій».

За словами політика, партія «УДАР» наголошує на необхідності повернутися до того, що важливе для багатьох поколінь українців. «Головна проблема України – це відносини між суспільством і державою, які за 20 років так і не стали чесними, відкритими, дружніми. Держава продовжує працювати на себе, а суспільство не бачить ані досягнень, ані успіхів, ані перспектив. Таку ситуацію потрібно кардинально міняти. Адже сьогодні культ влади, грошей та грубої сили руйнує і людей, і державу. Ми повинні збудувати нову систему відносин – на нових принципах і цінностях. Саме вони є основою Політичної Програми партії «УДАР».

Керівник Житомирської обласної організації партії «УДАР» Рустам Раупов був назначений членом політради політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Він звернувся до лідера партії та делегатів з промовою, яка була направлена на економічний блок питань партії. Основне положення він висловив наступним чином: «На привеликій жаль, держава однією рукою створює загалом  непридатні умови для ведення бізнесу, а іншою – вибірково підтримує певні галузі або окремі підприємства, за якими зазвичай стоять окремі олігархічні групи. Через це економіка втрачає конкурентоздатність. При збережені такої системи економічних відносин Україна не лише не має перспективи стати заможною та вільною країною, але й приречена на подальше відставлення від цивілізованого світу, якщо не абсолютне збіднення і навіть крах. Виходом є реалізація в політичній та економічній сферах принципів рівних можливостей. Потрібен керований злам старої системи з одночасною прискореною розбудовою нових інститутів. Чим швидше і комплексніше це буде зроблено, чим краще підготовлені та продумані реформи – тим меншими витратами обійдеться Україна і кожний з нас».

Обговорення проекту Програми та дискусія між представниками партії тривали декілька годин. Зрештою партійці прийняли Програму у новій редакції і доручили своєму лідеру подати її до Міністерства юстиції.

Крім того, делегати З’їзду обрали членів Політради Партій та стали свідками вручення першого «ударного» партквитка нового зразка. Його отримав Віталій Кличко.                                                                      

  11 Червня 2011 +Коментар | подобається