Останні події
Сьогодні, на Михайлівській, чоловіча частина Молодіжного крила «УДАРу» вітала перехожих жінок з наступаючим святом весни. Такі привітання стали вже традиційними, адже побачити щиру жіночу усмішку від приємної несподіванки – це найвища радість для чоловіка.
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

На позачерговій обласній конференції Житомирської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», яка відбулася сьогодні, 10 лютого, було обрано голову організації, його заступника та раду обласної організації.
10 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Молодіжне крило «УДАРу» провело просвітницьку акцію серед студентства щодо отримання податкової знижки на навчання.  
17 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Міська організація партії "УДАР" у особі Олексія Буковського та координатор міського Молодіжного крила Олескандр Шевчук продовжили ознайомлення студенства щодо надання першої домедичної допомоги при різного роду ушкодженнях на тілі людини. 
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

«Саме тому, я не залишив поза увагою звернення студентського активу Житомирського державного технологічного університету щодо допомоги їм у облаштуванні велопарковки на території навчального закладу"
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, у переддень відзначення Дня Примирення і Перемоги, міська організація партії «УДАР» організувала круглий стіл за участю ветеранів Другої Світової війни та Молодіжного крила Партії.  

У Житомирі активісти «УДАРу» пройшли одноденний тренинговий курс щодо виборчої кампанії.