Останні події
Житомиряни та мешканці області взяли активну участь у мітингу під стінами Верховної Ради.
8 Листопада 2013 +Коментар | подобається

З нагоди підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі МК партії «УДАР Віталія Кличка» в м. Житомирі провели  флеш моб «Україна – це Європа».
20 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Народний депутат фракції “УДАР”, голова Житомирської обласної організації партії Рустам Раупов у Житомирі провів прес-конференцію по результатам мотопробігу "Україна - це Європа".   
30 Серпня 2013 +Коментар | подобається

24 серпня, в День Незалежності України партія “УДАР” розпочинає акцію “Україна - це Європа”, де активну участь візьмуть житомиряни на чолі з головою Житомирської обласної організації партії Рустамом Рауповим.
24 Серпня 2013 +Коментар | подобається

22 листопада 2011 року в м. Житомир була проведена Всеукраїнська акція «Свобода – це Європа» до Дня Свободи, яку організувала партія «УДАР Віталія Кличка». На перехресті вулиць Київської та Московської зібрались представники та члени Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» під керівництвом Голови Житомирської обласної організації партії, членом Політичної ради партії Рустамом Рауповим.
22 Листопада 2011 +Коментар | подобається